COLONIA ERITREA - Vittorio Emanuele III (1900-1943) - Tallero d'Italia, 1918

Estimate: € 200.00 - € 250.00
Lot sold: € 212.50
Gigante 1 Rara
Sigillata BB/SPL dal perito NIP Bruno Grandi, Numismatica Subalpina